^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Mikołajki Przedszkolaków

Mikołajkowa loteria w bibliotece szkolnej

 

W miesiącu grudniu biblioteka szkolna z myślą o uczniach, którzy chętnie czytają, a zwłaszcza o tych,

którzy nie chcą czytać,

przygotowała „Mikołajkową Loterię”.

Aby wziąć w niej udział, należało:


- przyjść do biblioteki szkolnej,


- wypożyczyć książkę,


- wypełnić kupon.

 

Dnia 03.01.2017r. odbyło się uroczyste losowanie zwycięzców, którego dokonali członkowie Aktywu

Bibliotecznego. Podczas

losowania emocji było co niemiara! Przedniej zabawie towarzyszyło mnóstwo śmiechu, a Mikołaj jak

zawsze był hojny!

Oto lista zwycięzców: Natalia Zarzycka Paulina Szczygielska Weronika Zarzycka Kacper Komsta

Na kolejną loterię mikołajkową zapraszamy już za rok!

 

MIKOŁAJKi

Od kilku dni wszystkie dzieci z przedszkola czekały na odwiedziny Świętego Mikołaja, starały się Go nie zawieść dlatego były bardzo grzeczne. Na spotkanie z nim przygotowywaliśmy się już wcześniej, poznając jego historię, jego dobroć okazywaną m.in. poprzez obdarowywanie prezentami ludzi,
w szczególności dzieci..Dziś na porannych zajęciach usłyszeliśmy magiczny dzwonek Świętego Mikołaja, który odwiedził naszych przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne - śpiewając pięknie piosenki o Mikołaju, oraz wykonując taniec dla Mikołaja. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami i prosił, aby były grzeczne przez cały rok. Dziękujemy Mikołaju!

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.