^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Spotkanie z Policjatem i Mrówką

SPOTKANIE Z POLICJANTEM I „ MRÓWKĄ

Nasze dzieci zostały odwiedzone przez pana policjanta
z WRD KPP Łuków oraz przedstawicieli hurtowni PSB „ Mrówka” którzy zapoznali dzieci z elementarnymi zasadami ruchu drogowego. Wszystko to działo się
w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły".  Policjant tłumaczył dzieciom m.in., jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę. Mastkotka PSB-Mrówka podarowała uczniom świecące zawieszki, kolorowanki i odrobinę słodyczy. Mrówka oraz Delfin, razem
z policjantem tłumaczyli dzieciom jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak zachowywać się w pobliżu drogi, a także jak bezpiecznie podróżować samochodem. Dzieci dowiedziały się jak ważne jest zapewnienie sobie odpowiedniej widoczności poprzez używanie elementów odblaskowych

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.