^Do Góry

zasady

Nowe zasady korzystania z basenów od stycznia 2017 r.

W ramach Programu „Pływam z Delfinkiem” każde dziecko w wieku 3-16 lat zam

ieszkałe na terenie Gminy Łuków otrzyma 4 bezpłatne wejścia w miesiącu na pływalnię Delfinek.

Rodzic/opiekun prawny otrzyma 1 bezpłatne wejście w miesiącu. Te zasady pozostają bez zmian.

Zmienia się forma biletowania.

Każda uprawniona osoba otrzyma 2 karnety na cały rok: jeden na okres styczeń-czerwiec i drugi na

okres październik-grudzień – zamiast dotychczasowej formy jednorazowych biletów miesięcznych.

Niewykorzystane wejścia będzie można realizować w kolejnych miesiącach, a te z okresu styczeń-

czerwiec można będzie również wykorzystać na basenach letnich Delfin w okresie od czerwca do

sierpnia 2017 r.

Bilety będzie można odbierać tak jak dotychczas - w Gminnym Zespole Oświatowym w Łukowie, ul.

Świderska 12, pok. 45.

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.